Skip to main content

Kontakt

Kontakt sprzedaż

Poniedziałek-Piątek godz. 09:00 – 18:00

 788 911 788

690 510 690

kontakt@podsluchy24.pl

Kontakt dział techniczny

Poniedziałek-Piątek godz. 10:00 – 17:00

690 690 460

788 911 7883

22 2197505

kontakt@podsluchy24.pl

Adres punktu informacyjnego:

ul. Powstańców Śląskich 124/5
01-466 Warszawa

Ze względu na charakter Naszej pracy punkt informacyjny może być czynny w różnych godzinach.

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem na numer tel:22 2197505

Dowiedz Się 24 

Specjalizujemy się w oprogramowaniu szpiegowskim na telefony komórkowe. Wszystkie sprzedawane przez nas programy są naszego autorstwa i są w języku polskim. Każdy program jest wielokrotnie sprawdzony i przetestowany pod kątem niezawodności oraz współpracy z  konkretnym modelem telefonu.

SpyONE działa na każdej wersji systemu ANDROID

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Pierwsze kroki z aplikacją SpyONE

 1. Aplikacje SpyONE należy zainstalować na urządzeniu które chcemy kontrolować. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.
 2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut). Prosimy nie kupować aplikacji na ostatnią chwilę, ponieważ zapoznanie się z instrukcją wymaga ok 20minut.
 3. Kupując aplikację przez opcje Przelewy24 / Karta płatnicza otrzymują Państwo od razu po zakupie instrukcje na e-mail wskazany w zamówieniu. Nie wysyłamy niczego na adres podany w zamówieniu.
 4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.
 5. Aplikacja SpyONE działa prawidłowo na systemie android 4 – 14 – z funkcjami programu można zapoznać się TUTAJ
 6. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.
 7. Licencje można przedłużać w dowolnej chwili bez konieczności dostępu do urządzania. Możliwe jest wykupienie licencji 2-dniowej, po czym przedłużyć ją o kolejny okres
 8. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłączenie na telefonach z systemem Android 4 – 14. SpyONE nie działa na iPhone.
 9. Aplikacja SpyONE działa na całym świecie. Niezależnie gdzie znajduje się urządzenie SpyONE będzie przesyłało dane na serwer.
 10. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do e-mail z zakupu.  Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj. Program można wykorzystać w każdej chwili nie ma daty ważności. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy program został aktywowany czy nie.
 11. Jeśli mają jakieś dodatkowe zapytania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub komunikator internetowy.