Skip to main content

Oferujemy wykrywanie podsłuchów w mieszkaniu, biurze, pojeździe i innych miejscach gdzie istnieje podejrzenie założenia podsłuchu. Na ten rodzaj szpiegostwa szczególnie narażeni są przedsiębiorcy, prawnicy czy dziennikarze.

Podsłuch może być założony zarówno przez konkurencję jak i pracownika, którego ta konkurencja podkupi. Szczególnie narażone na podsłuch są biura, sale konferencyjne, gdzie omawiane są takie kwestie jak strategia firmy, kondycja przedsiębiorstwa, używane są dane pracowników i inne informacje które powinny zostać poufne.

Także kancelarie adwokackie są wyczulone na wyciek danych. Ich działalność opiera się na zaufaniu i dyskrecji, dlatego wykrywanie podsłuchów przeprowadza się tam bardzo często.

Dane klientów, omawianie strategii zeznań, poznanie tożsamości świadka mogą interesować stronę przeciwną w procesie. Zdradzona żona może chcieć poznać wcześniej linię obrony męża i przygotować się do niej odpowiednio.

Sam proces wykrywania podsłuchów jest wielotorowy. Na początku przeszukiwane pomieszczenie należy przygotować i dobrze obejrzeć.  Należy także wyłączyć wszelkie dostępne telefony komórkowe, urządzenia wifi itd. Nasze urządzenia potrafią wykryć każdy rodzaj podsłuchów dostępnych na rynku, niezależnie od tego czy w danym momencie urządzenia szpiegowskie są uruchomione czy nie. Możemy ujawnić ukryte kamery, podsłuchy GSM, dyktafony, urządzenia kwarcowe, radiowe, GPSy i inne.

Bezpieczeństwo i poufność rozmów to sprawa kluczowa także dla dziennikarzy. Rozmowa z informatorem którego muszą chronić to niezwykle delikatna sprawa, dlatego jego dane nie mogą trafić w niepowołane ręce. Podobnie sprawy nad którymi pracują dziennikarze, a które mogą być niewygodne dla ich bohaterów, również nie powinny być ujawniane osobom trzecim.

Jednak nie tylko ludzie na co dzień związani zawodowo z bezpieczeństwem informacji mogą paść ofiarą podsłuchu. Rozwód, kłótnia w rodzinie, chorobliwie zazdrosny partner – to częste przyczyny zakładania urządzeń lub programów szpiegowskich.

Dlaczego my?

  • Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do wykrywania podsłuchów
  • Mamy kilkuletnie doświadczenie w wykrywaniu podsłuchów w biurach, mieszkaniach i pojazdach. Wiemy gdzie i jak montowane są urządzenia szpiegowskie.
  • Pracujemy w niestandardowych godzinach, rozumiejąc że nie zawsze Klient ma swobodny dostęp do sprawdzanego miejsca
  • Na wykonaną usługę wystawiamy zaświadczenie
  • Doradzamy, jak uniknąć założenia podsłuchu w przyszłości

Zadzwoń do nas na pewno pomożemy:

Biuro detektywistyczne
ul. Chłodna 35/37 00-866 Warszawa
+48 788 911 788