Skip to main content

Zdrada małżeńska


Mamy na to rozwiązanie

Mąż po nocach pisze z kimś SMSy? Żona często spotyka się z “kolegą z pracy”? Nie czekaj, sprawdź czy nie jesteś zdradzany. Załóż podsłuch na telefonie i kontroluj SMSy, rozmowy, Facebooka czy Whatsappa. To przez komórkę niewierni partnerzy najczęściej umawiają się z kochankami. Z badań wynika, że ok 50% mężczyzn i 30% kobiet ma romans lub zdradza swoich partnerów. Pozbądź się wątpliwości, stresu, nie zadręczaj się dłużej – udowodnij zdradę. Wybierz program do szpiegowania na telefon – jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w trudnej sytuacji.

Kontrola rodzicielska


Sprawdź co ogląda i z kim rozmawia Twoje dziecko

Narkotyki wśród młodzieży to zjawisko coraz powszechniejsze. Traktowane są niemal jak niegroźne używki, a sięgają po nie coraz młodsi. Zaczyna się zawsze od złego towarzystwa, wspólnych imprez i presji otoczenia.  Uchroń swoje dziecko przed zagrożeniem i nie pozwól by zmarnowało sobie życie. Monitoruj na bieżąco lokalizację, rozmowy i treści przeglądane przez swoją pociechę. Sprawdzaj z kim i o czym rozmawia, gdzie bywa, z kim się spotyka – zanim będzie za późno.

Rodzice chwytają się różnych sposobów by uchronić swoje dzieci przed niebezpieczeństwem. Jednym z nich jest właśnie podsłuch do telefonu.

Młodzi ludzie dorastają teraz o wiele szybciej niż ich rodzice kiedy sami byli młodzi. Powszechny dostęp do Internetu, smartfonów które są komputerem, kamerą i telefonem w jednym, daje możliwość szybkiej komunikacji i dzielenia się ze znajomymi swoim życiem. Znajomości nawiązuje się łatwiej i szybciej niż kiedyś, dostęp do  tego co zakazane jest również prostszy.

Przekonała się o tym pani Julia, matka 16letniego Marcina. Chłopak miał już problem z narkotykami, dlatego co jakiś czas Julia robiła mu testy moczu. Od pewnego momentu nie wykazywały one nic podejrzanego, dlatego uspokoiła się i uznała że problem zniknął.

Jak to dzieci w tym wieku, Marcin często wychodził na imprezy czy z kolegami. Wracał późno i spał do południa, ale ponieważ testy nie wykrywały obecności substancji psychoaktywnych, Julia była spokojniejsza a jego stan tłumaczyła sobie wypitym alkoholem.

Któregoś dnia jednak, syn wrócił do domu mocno przestraszony, zachowywał się jakby czegoś się bardzo bał. Nie chciał powiedzieć o co chodzi, zamknął się w pokoju i nie odzywał do Julii. Postanowiła założyć mu podsłuch do telefonu, bo ewidentnie nie skończył z narkotykami, a sytuacja wymykała się spod kontroli. Tydzień obserwacji danych ze smartfona Marcina wystarczył żeby na jaw wyszła straszna prawda.

Syn Julii robił zdjęcia i kręcił filmy z imprez na których bywał. Palenie marihuany z tzw. wiadra (jednorazowo wdycha się bardzo dużą ilość dymu) było najlżejszym co zobaczyła. Marcin regularnie zaopatrywał się w mefedron, groźny narkotyk działający podobnie do amfetaminy ale tańszy i bardziej uzależniający. Organizowali mu go nowi koledzy, którzy namawiali go również na handel.

Brak kontroli rodzicielskiej i prawidłowego kontaktu z dzieckiem często są powodem ucieczki w używki. Dobrze jest, kiedy kończy się tylko na lżejszych narkotykach, jednak mefedron prowadzi do uzależnienia i wyniszczenia organizmu. Może zostawić ślad na całe życie, bo często, dla zwiększenia objętości, mieszany jest z innymi trującymi substancjami.

Marcin finalnie trafił na odwyk, podsłuch do telefonu być może uratował go przed wpadnięciem w poważne uzależnienie.

Monitoring pracownika


Ochroń swój biznes w prosty sposób

Firma przynosi straty? Towar znika bez śladu lub konkurencja zna Twoje plany? Sprawdź czy któraś z zatrudnionych osób Ci nie szkodzi. Pracownik ma nie tylko sumiennie wykonywać powierzone mu obowiązki, ale też dbać o wizerunek i mienie które ma do dyspozycji. Pracodawcy często nie radzą sobie ze zjawiskiem defraudacji czy zwykłych przekrętów w firmach. Zwykły wizyjny monitoring może nie wystarczyć, szczególnie jeśli zatrudniamy np. handlowców, kierowców lub pracownicy są ze sobą w zmowie.

Prowadząc firmę i zatrudniając pracowników ponosimy pewne ryzyko. Często dostęp do firmowych danych wymaga dyskrecji i zaufania. Szpiegowanie telefonu naszego pracownika pomoże wcześniej wykryć nieprawidłowe zachowanie, zanim poniesiemy realne straty.
Podsłuch telefonu z funkcją lokalizacji pomaga także znaleźć nieuczciwego kierowcę, co przydatne bywa w przypadku firm przewozowych lub spedycyjnych. W każdym momencie możemy bowiem zlokalizować pojazd którym porusza się nasz pracownik i zweryfikować, czy rzeczywiście jest w miejscu w którym być powinien. Śledzenie rozmów zaś może w porę zapobiec przeciekowi kluczowych informacji z firmy np do konkurencji. Handlowcy z rywalizujących ze sobą podmiotów często się znają i mogą wymieniać informacjami nt. rynku, klientów czy samego pracodawcy. Jest to wysoce szkodliwe dla prowadzonej działalności i może narazić firmę na poważne straty oraz utratę zaufania wśród partnerów handlowych. Handlowcy przeważnie mają służbowe telefony i korzystają z nim również w prywatnych sprawach. Podsłuch telefonu komórkowego może przyczynić się do ustalenia, jak wiele czasu pracownik rzeczywiście spędza na pracy, a ile na załatwianiu prywatnych interesów.