Skip to main content

W dzisiejszych, zabieganych czasach trudno  dostrzec sprawy ewidentne, które później przy chłodnej ocenie widać jak na dłoni.

Temat zdrady jest stary jak świat. Po czym ją poznać ? Stare porzekadło mówi, że „najciemniej jest pod latarnią”. Oczywiście osoba która zdradza za wszelką cenę będzie starała się ukryć swoje niecne postępki i wszystkiemu będzie zaprzeczać. Jednak im więcej „szanowny” mąż będzie miał „za uszami” tym więcej błędów w końcu popełni. Im mężczyzna więcej czasu spędza na facebooku, odbiera więcej dziwnych telefonów i smsów. Kiedy wyraźnie widać, że facet unika rozmowy przez telefon przy żonie i z każdym telefonem wychodzi do drugiego pomieszczenia. Kiedy wyraźnie widać, że mężczyzna zmienił swoje stałe rytuały, zainteresowania, poczucie humoru na zupełnie odmienne, oznacza, że coś się dzieje niepokojącego. Częściej, bez wyraźnej przyczyny, nie ma męża w domu. Znacznie częściej wyjeżdża służbowo. Przesadne dbanie o siebie, jeśli dotychczas zupełnie tego nie było, też musi dać myślenia. Z pewnością obsypywanie żony bardzo drogimi prezentami bez okazji, których oczywiście dotąd nie było, jest także czymś co należy wziąć pod uwagę. Ewidentne unikanie kontaktu fizycznego również powinno zastanowić drugą połowę co tak naprawdę się dzieje. Ślady pomadki, obce włosy na ubraniu czy zapach nieznanych perfum to ewidentne symptomy, że coś jest nie tak.
Sami prawnicy mówią, że najwięcej pracy przy rozwodach mieli kiedy na dobre ruszył portal naszaklasa.pl. Odżyły pierwsze miłości które w wielu przypadkach skończyły się zdradą.