Skip to main content

W tej odsłonie tekstów dotyczących szeroko pojętych zdrad zajmiemy się tematem – Jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym ?

Kiedy w grę wchodzi niewierność współmałżonka lub partnera telefon komórkowy jest narzędziem do omawiania jej czynienia. Jak każde urządzenie nadawczo – odbiorcze służy do wymiany myśli, odczuć i przede wszystkim do uzgadniania miejsc spotkań w realnym świecie. Uzyskanie nagrań rozmów przeprowadzonych przez osoby podejrzane o niecne postępki jest wręcz bezcenne jeśli chodzi o zdobycie „twardych” dowodów dzięki którym poznamy gorzką prawdę o naszej drugiej połówce.
W przypadku każdego programu na telefon, aparat w którym dany program chcemy umieścić musimy mieć go w ręku. Sama instalacja nie jest skomplikowana i przebiega jak w przypadku innych programów na telefon. Plik z danym programem można przesłać z telefonu na telefonu. Innym sposobem
jest bezpośrednie ściągnięcie przez telefon na którym będzie instalowana aplikacja. Potem już wszystko będzie bardzo proste ponieważ wszystko będzie zarejestrowane czarno na białym w bardzo dobrej jakości. Wszystko odbywa się bardzo dyskretnie. Nie dość, że jest możliwość nagrywania rozmów które popełniane są przez dany aparat, to jeszcze istnieje możliwość nagrywania dźwięków które mają miejsce w pobliżu telefonu. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach ludzie nie pozbywają się telefonu nawet w najbardziej intymnych sytuacjach.