Skip to main content

Założenie podsłuchu w telefonie osoby którą chce się szpiegować nie nastręcza obecnie wielkiego problemu i właśnie temu tematowi poświęciliśmy parę słów. Jest na to kilka sposobów które nie przysparzają większych problemów.

Najprościej, jest uzyskać na dłuższą chwilę telefon osoby którą chcemy podsłuchiwać. Pomimo tego, że nasz podejrzany lub podejrzana bardzo dbają o to żeby telefon ciągle mieć przy sobie nie ma siły żeby choć na chwilę stracił (straciła) nad nim kontrolę. Oczywiście wcześniej musimy się przygotować do tej operacji żeby nie działać na szybko i po omacku. Jeśli nasz delikwent (delikwentka) nawet do toalety wychodzi do toalety możemy go nieźle ośmieszyć więc następnym razem, żeby być niewiniątkiem, zostawi telefon. Jeśli tego nie zrobi musimy być czujni, a prędzej czy później nastąpi ta chwila kiedy bez problemu zainstalujemy w jego telefonie aplikację która podsłucha i nagra wszystkie rozmowy które odbywają się przez dany aparat telefoniczny. Z pewnością dobrym momentem na założenie podsłuchu w telefonie jest sen naszego podejrzanego.

Aplikacja którą „włożymy” do telefonu zarejestruje wszystkie pogawędki przez telefon z których bez problemu wyłuskamy te najbardziej podejrzane, które pozwolą nam uzyskać stan faktyczny, a nie ten który słyszmy, że „przecież wszystko jest ok i nie ma powodów do najmniejszego niepokoju”. Z pewnością zawsze do końca łudzimy się, że w niczym to nam nie może. Jednak jeśli nasza intuicja podpowiada nam co innego. A jeszcze poparte jest to niepokojącymi faktami. Wcielmy wówczas w życiu zasadę Lenina – ufać i kontrolować.