Skip to main content

Jak sprawdzić telefon męża?

By 13 lutego 201929 grudnia, 2021Bez kategorii
Zdrada

Jak sprawdzić telefon męża?
SpyOne, pomoże Ci poznać prawdę.

Jeśli małżeństwo od początku nie jest zbudowane na szczerości, wcześniej czy później między dwojgiem ludzi zaczyna się psuć. Szczególnie, jeśli jedna strona kłamie co do swojej osobowości.

Joanna i Janusz pobrali się z przymusu, a dokładniej dzięki presji rodziców jej i jego. Joanna zaszła po prostu w ciążę. Mieszkali w małej, konserwatywnej miejscowości pod wschodnią granicą. Już przed tym nie układało im się za dobrze, w zasadzie to mieli się rozstawać, jednak niespodziewana ciąża zmieniła wszystko. Ona myślała że jakoś to będzie i jej mąż zmieni się po ślubie – takie myślenie przeważnie bywa zgubne, ludzie rzadko chcą zmieniać siebie i swoje przyzwyczajenia. Janusz w momencie ślubu był młody i jak to się mówi „nie wyszalał się”.
Rodzicie pomogli im w budowie domu i kupnie samochodu. Wszystko szło dobrze, dopóki Janusz nie dostał pracy w większym mieście, oddalonym o 30 km. Pracował tam w dużym sklepie, zaczynał i kończył pracę o różnych godzinach. Joanna klasycznie zajmowała się dzieckiem, domem, praniem i sprzątaniem. Historia jakich wiele? Nie do końca.

Polecamy

Jak sama mówiła, symptomy że coś jest z jej mężem nie tak, zauważyła już dawno. Ignorowała je, nie dopuszczając tych myśli do siebie. Wchodził co prawda na podejrzane strony z anonsami i pornografią, odwiedzał czaty i pisał maile, jednak nie podejrzewała że wcieli w życie swoje potrzeby.

Kiedy mąż nie wracał do domu kolejny raz po dłuższej zmianie, postanowiła zadzwonić do jego kierownika. Ten powiedział że z pracy wyszedł o 19, a była już 23. Niedługo Janusz wrócił do domu i jakby nigdy nic poszedł spać.
Joannie nie dawało to spokoju i zaczęła szukać możliwości sprawdzenia z kim jej ślubny spędza czas po pracy. Szukała sposobu jak sprawdzić męża telefon, ale w pamięci smartfona nie było niczego, co wydawałoby się podejrzane. Także billingi nie mówiły nic szczególnego. Domyślała się oczywiście że mąż kasuje wiadomości czy rejestr połączeń, nie mogła jednak tego udowodnić.

Z pomocą przyszedł jej jeden prywatny detektyw, który zasugerował żeby założyła podsłuch na telefon męża. Nie zarabiali zbyt dużo, dlatego nie skorzystała z dość drogich usług detektywa i postanowiła zacząć właśnie od programu szpiegowskiego. Aplikacja do śledzenia telefonu przekazywała wszystkie SMS, rozmowy telefoniczne, czaty z Messenger, whatsapp z telefonu Janusza, podawała jego lokalizację i umożliwiała podsłuch tego co działo się wokół. Opcja podsłuchu okazała się zresztą kluczowa, bo z jej pomocą nagrała coś, co wprawiło ją w osłupienie.
Janusz kolejny raz nie wrócił o godzinie, o której powinien już dawno być w domu. Lokalizacja wskazywała jednak, że jest w miejscowości w której mieszkają, dlatego Joanna włączyła podsłuch otoczenia w jego telefonie. Pierwsze co usłyszała to jęki jakiegoś faceta, nie mogła rozpoznać czy był to jej mąż czy ktoś inny. W pewnym momencie pomyślała że coś jest nie tak z jakością dźwięku, bo usłyszała głos obcego mężczyzny! Siedziała jak wmurowana i nie mogła dojść do siebie. Zrozumiałaby i chyba łatwiej byłoby jej zaakceptować gdyby w tle pojawił się głos kobiety, jednak przez cały czas nasłuchu otoczenia nic takiego się nie wydarzyło. Jej mąż zdradzał ją z facetem. Wtedy wszystko stało się jasne – strony jakie odwiedzał i czaty dla gejów to nie była żadna jego fanaberia. Janusz prowadził po prostu podwójne życie. Małżeństwo stało się dla niego wygodną przykrywką, szczególnie że mieszkali w miejscowości gdzie wszyscy się znają, a dzięki temu unikał plotek. Nie mogła zrozumieć dlaczego to właśnie ją spotkało coś takiego, mieli przecież dziecko, dom i generalnie się kochali.

Epilog tej historii jest taki, że zdrada męża zrujnowała wszystko – ponadto z innym facetem. Joanna zastanawiała się czy powiedzieć Januszowi o swoim odkryciu, po paru miesiącach doszła jednak do wniosku że to ponad jej siły. Rozwodzą się za porozumieniem stron.

Polecamy