Skip to main content

Funkcje aplikacji SpyONE

Funkcje jakie posiada aplikacja SpyONE

Czy wiesz, że aplikacja do kontroli telefonu SpyONE jest tworzona przez grupę specjalistów z dziedziny programowania i bezpieczeństwa? Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasz produkt był coraz lepszy. SpyONE to bezwzględny lider na rynku aplikacji kontrolujących telefony dzieci i nie tylko.


MONITOROWANIE SMS i MMS

Otrzymujesz wiadomości SMS oraz dane kontaktowe odbiorcy i nadawcy. Dowiedz się, o czym pisze Twoje dziecko. Wyświetl treść każdej wiadomości MMS i SMS wysłanej lub odebranej (nawet jeśli zostanie ona usunięta!)


MONITOROWANIE i NAGRYWANIE POŁĄCZEŃ

SpyONE, zarejestruje wychodzące i przychodzące połączenia, nagrywając dwie strony we wszystkich telefonach obsługujących tą funkcję. W niektórych modelach telefonów z systemem android Samsung A20/A21, A30/A31, A40/41, A50/51, A70/A71, A80/A81 i inne serii A oraz M tj. M21, M3 jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, lub jest całkiem niemożliwa, spowodowane jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu. O większości informacji dotyczących nagrywania połączeń można przeczytać w załączonych artykułach. Artykuł 1, Artykuł 2, Artykuł 3.

MONITOROWANIE ZAINSTALOWANYCH APLIKACJI

Funkcja ta, pozwala na podgląd zainstalowanych, jak i odinstalowanych aplikacji. Gry, portale społecznościowe, komunikatory czy aplikacje biurowe. Dzięki tej funkcji będziesz mógł zdalnie zablokować aplikacje, które uznasz za nieodpowiednie dla użytkownika.

PODGLĄD ZDJĘĆ W TELEFONIE

Zobacz najnowsze zdjęcia w galerii urządzenia kontrolowanego. Wyświetlaj albumy swojego dziecka i reaguj na nieodpowiednie treści.

MONITOROWANIE GPS

Zobacz gdzie znajduje się monitorowany telefon. Dzięki aplikacja SpyONE uzyskasz dostęp do dokładnych współrzędnych lokalizacji. Sprawdź czy dzieci dotarły do domu.

MONITOROWANIE GMAIL

Wyświetlanie wysłanych i odebranych wiadomości z aplikacji Gmail. Zdalnie przeglądaj wszystkich przychodzących i wychodzących wiadomości e-mail.

PODGLĄD KOMUNIKATORÓW

Facebook, Messenger, WhatsApp, TikTok, Viber, Telegram, Hangout, Skype, Tinder i wiele więcej. Dzięki zdalnemu monitorowaniu telefonu komórkowego, możesz łatwo kontrolować wiadomości z komunikatorów internetowych.

KONTAKTY

Imię i nazwisko, telefon, e-mail, firma, data, tytuł. Wszystkie te informacje zostaną przechwycone i dostarczone do Twojego Panelu SpyONE Online

BLOKOWANIE APLIKACJI

Blokuj nieodpowiednie dla użytkownika aplikacji. Ogranicz dziecku korzystanie z gier.

NIEWIDOCZNA APLIKACJA

SpyONE to aplikacja, która działa w tle i jest całkowicie niewidoczna dla użytkownika.

Video Instrukcja

Do programu dodajemy instrukcje instalacji, w formie filmu gdzie prezentujemy krok po kroku jak zainstalować program na telefonie.


PRZECHWYTYWANIE OBRAZU Z KAMERY

Dzięki tej funkcji zobaczysz wszystko co dzieje się w zasięgu telefonu, poprzez włączenie tylnego, bądź przedniego aparatu.

NASŁUCH OTOCZENIA

SpyONE umożliwia zaplanowanie nagrywania otoczenia o odpowiedniej godzinie i przez określony czas. Program zarejestruje całe nagranie nawet, gdy telefon nie będzie połączony z internetem. W momencie włączenia transmisji danych lub Wifi – natychmiast wyśle wszystkie dane na Panel aplikacji.

Historia przeglądanych stron WWW 

SpyOne rejestruje wszystkie adresy URL, które odwiedził użytkownik w przeglądarce telefonu komórkowego. Będziesz mógł zobaczyć, na jakie strony internetowe użytkownik wchodził i co ogląda w Internecie przez przeglądarkę Chrome.

TEXTLOGGER

Ta niesamowita funkcja pozwala przechwycić większość wpisanych słów w telefonie.

W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna. Wynika to z polityki firmy Xaiomi która nie daje możliwości przechwytywania danych z klawiatury.

UWAGA!! Nie ma możliwości przechwytywania haseł.

Zdalne Planowanie Zdarzeń

SpyOne daje możliwość zaplanowania robienia zdjęć lub nagrania otoczenia. Bardzo istotna cecha programu dzięki której możemy z wyprzedzeniem zaplanować np. nagranie otoczenia w danym dniu oraz czasie.

EKRAN NA ŻYWO

SpyOne daje możliwość uchwycenia w czasie rzeczywistym zdjęcia z przedniego oraz tylnego aparatu  ( podczas rozmowy możemy wykonać zdjęcie z tylnego aparatu aby zobaczyć co dzieje się o toczeniu użytkownika telefonu ) jak i podsłuchu otoczenia na żywo. Możliwe jest uzyskanie natychmiastowej lokalizacji i wiele innych funkcji. Możliwość włączenia Ekranu na żywo – proszę pamiętać, że funkcja działa jak normalne przechwytywanie ekranu. W niektórych telefonach może pojawić się ikonka TV – przechwytywania ekranu. WAŻNE! W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna i nie działać prawidłowo. Wynika to z polityki firmy Xaiomi która nie daje możliwości zdalnego przechwytywania ekranu oraz polityki Google która tą funkcję z w systemie Android 10 wyłączyła – staramy się aby Nasi programiści ominęli tą restrykcję i dołożymy wszelkich starań aby Live Stream działał w przyszłości, o czym poinformujemy na Naszym Blogu. Jednym z rozwiązań jest zainstalowanie odpowiedniego Patcha którego jesteśmy pomysłodawcami. Dzięki tej możliwości można ominąć niedogodności jakie założył na system Android 10 jego producent Google.

Kopia informacji ze Schowka

Teraz możesz monitorować wszystkie teksty skopiowane przez użytkownika . Przydatna opcja jeśli ktoś kopiuje teksty ze stron internetowych i wysyła je dalej w e-mailu bądź na portalu społecznościowym, te zostaną automatycznie przechwycone i dostępne w sekcji schowka na panelu SpyOne.

SpyOne oferuje również wiele innych rozwiązań, takich jak podsłuch SMS / Podsłuch otocznia / Przechwytywanie Zdjęć / Zlokalizuj zgubiony telefon, Odblokuj urządzenie na określone czasy, wydarzenia systemowe itp.