Skip to main content

Wykrycie zdrady małżeńskiej bywa bardzo trudnym zadaniem. Jeżeli nie jesteśmy przekonani, czy nasz partner dochowuje wierności, warto skorzystać z usług prywatnego detektywa.

Samodzielne wykrycie zdrady jest zadaniem trudnym, a niekiedy wręcz niemożliwym. Nie każdy zdradzający zmienia bowiem swoje zachowanie wobec partnera, przychodzi później do domu, czy rezygnuje z życia rodzinnego. Mimo braku namacalnych dowodów zdrady małżonkowie często wyczuwają, że coś jest nie tak, a z pozoru wierny/a mąż/żona stają się obcymi ludźmi. W takiej sytuacji warto konieczna jest pomoc detektywa, który pomoże wykryć zdradę.

Prywatny detektyw zbiera informacje o partnerze różnymi metodami – niekiedy przez prowokację polegającą na uwiedzeniu osoby śledzonej i złapaniu jej na gorącym uczynku. To doskonały sprawdzian wierności, dzięki któremu klient/klientka może nabrać pewności, że współmałżonek jest niewierny. Co więcej, angażując w śledztwo osobę nieznaną, chroni się przed „wsypaniem”, i uzyskuje kompletne informacje o współmałżonku.

JAK PRZEKONAĆ MĘŻA/ŻONĘ DO PRZYZNANIA SIĘ DO ZDRADY?

Nakłonienie współmałżonka do przyznania się do zdrady wymaga w większości przypadków użycia podstępu. Prośby, groźby czy płacz, skutkują zazwyczaj udoskonaleniem „technik” zdradzania i zwiększeniem czujności partnera.

Jeżeli nie mamy pewności, czy małżonek nas zdradza, lepiej zachować zimną krew i spróbować zebrać dowody niewierności. W tym celu możemy zakupić specjalne urządzenia szpiegowskie, wynająć prywatnego detektywa, sprawdzać prywatne rzeczy partnera czy chociażby monitorować historię przeglądania i aktywność na portalach społecznościowych. Zdrady doskonałe nie istnieją – niewierni małżonkowie prawie zawsze zostawiają ślady, które świadczą na ich niekorzyść. Dysponując konkretnymi dowodami, możemy przekonać męża/żonę do przyznania się do zdrady.

Jeżeli nie mamy zacięcia detektywistycznego i czasu na szpiegowanie, zawsze można użyć podstępu i w czasie rozmowy rzeczowym tonem powiedzieć, że wiemy o zdradzie partnera. Aby uwiarygodnić całą sytuację, warto przybliżyć okoliczności, w jakich dowiedzieliśmy się o niewierności, np. telefon z numeru zastrzeżonego czy wiadomość sms. Nawet jeżeli partner wyprze się zdrady, jego reakcja pozwoli nam ocenić, czy rzeczywiście dopuścił się cudzołóstwa.

JAK ZDOBYĆ DOWODY ZDRADY MĘŻA?

Dzisiejszy temat dotyczy zdobycia dowodów zdrady męża. Przeczytaj tekst, a dowiesz się w jaki sposób je uzyskasz.

W dzisiejszych czasach zdobycie dowodów zdrady męża nie stanowi większego problemu. Oczywiście najprostszą sprawą jest wynajęcie fachowca w tym temacie czyli detektywa. I wbrew pozorom nie jest to aż tak kosztowne jakby się zdawało.

Zresztą każdy detektyw to potwierdzi, że nie ma zdrady doskonałej. Na pewno uważne przejrzenie bilingu telefonu pozwoli na wybranie numeru który dość często się w nim pojawia, a nie należy do nikogo z oficjalnych znajomych. Nowy klucz który raptem pojawił się w pęku jego kluczy, a nie pasuje do znanych zamków, także powinien zwrócić uwagę. Zdjęcia bądź nagrania męża z kochanką, e – maile, wyciągi z kont bankowych – na których jak na dłoni widać pozamałżeńskie pobyty w hotelu lub prezenty dla kochanki, treść sms – ów, rozmów przez komunikatory, miłosne listy to z pewnością niezbite dowody na zdradę. Temat pieniędzy jest naprawdę istotny ponieważ mężczyzna nie szczędzi finansów na nową wybrankę serca. Wbrew pozorom wiele informacji można znaleźć w koszu na śmieci w którym lądują paragony z zakupów. Sprawdzanie skrupulatne spędzonego czasu też jest bardzo istotne. Adorowanie kobiety, którą facet jest obecnie zauroczony, jest bardzo czasochłonne.
Jednak najwięcej sygnałów ostrzegawczych dostarcza kobiecie zwykła intuicja.

JAK ZDOBYĆ DOWODY ZDRADY ŻONY?

Temat na dziś to z kolei uzyskanie dowodów niewierności żony. Masz pewność, ale nie masz dowodów – przeczytaj.

Wedle badań naukowców mniej kobiet (ok. 20 %) zdradza swoich partnerów niż jest to w przypadku mężczyzn (ok. 80 %). Sposoby na zdobycie dowodów zdrady żony właściwie identyczne są jak w przypadku facetów. Z pewnością najbardziej skutecznym sposobem na ich zdobycie jest zatrudnienie detektywa. Już dawno minęły czasu „fizycznego” śledzenia podejrzanej osoby przez całą dobę. Nowoczesne środki techniczne znacznie ułatwiają zdobycie dowodów na niewierność takie jak: podsłuch, lokalizator samochodu, kamera z czujnikiem ruchu, kontrola komputera. Tak samo jak w przypadku mężczyzn zdjęcia, komunikatory (gg, viber, facebook, skype), zeznania świadków, wyciąg z konta bankowego, bilingi telefonu, sms’y, często wybierany jeden numer to podstawowe elementy do wnikliwego sprawdzenia. Dokładne rozliczenie ze spędzonego czasu podejrzanej żony również pokaże „czarno na białym” co też szanowna małżonka poczynała przez cały dzień. Nowemu związkowi trzeba poświęcić dużo czasu, a jak wiemy strasznie szybko on leci podczas igraszek z nowym wybrankiem serca. Niestety męska intuicja nie jest tak silnie rozwinięta jak damska więc raczej na nią nie ma co liczyć. Choć nie jest to jednoznaczne.